Spa hotel Harmonie, Mariánské Lázně

Relaxujte v zeleni Spa & Wellness hotel Harmonie v Mariánských Lázních Vám nabízí léčebné, relaxační a wellness pobyty uprostřed čisté přírody

Prohlídka hotelu

Wellness hotel a jeho zahrady

Spa & Wellness Hotel Harmonie leží na promenádě lázeňských lesoparků a od centra Mariánských Lázní je vzdálen přibližně jeden kilometr. Příjemnou procházkovou stezkou se tak na kolonádu dostanete asi za 20 minut. Samotný areál hotelu, jenž se rozprostírá na ploše větší než 15 000 m2, však nabízí dostatek příležitostí k zábavě i relaxaci.

Více ...

Okolí hotelu a tipy na výlet

V blízkosti hotelu se nachází lanové centrum pro děti i dospělé a tenisové kurty. Milovníci cyklistiky budou nadšení při objevování kilometrů značených cyklostezek. Mariánské Lázně myslí také na příznivce turistiky – lázeňské lesy jsou protkány sítí stezek, které zájemce zavedou k desítkám cílů v bližším i vzdálenějším okolí města.

Více ...

Marianské Lázně

Historie Mariánských Lázní sahá do druhé poloviny 18. století. V té době začal Jan Josef Nehr, lékař z kláštera v Teplé, přesvědčovat svého opata o vybudování města v údolí plném léčivých vod. První lázeňskou sezónu se podařilo otevřít v roce 1808 a o deset let později byly Mariánské Lázně povýšeny na město.

Více ...

Virtual Travel

Virtuální prezentace Spa Hotel Harmonie na stránkách virtualtravel.cz.

Dárkové poukazy Nyní masáž k poukazu zdarma Fotogalerie Spa & wellness hotel na fotografiích
Děti do 2 let zdarmaDěti do 12 let zdarmaHlídání dětíPitná kůra v hotelu zdarmaSluneční terasa zdarmaBezdrátový internet zdarmaPůjčovna kolDenně živá hudba
Spa & Wellness Hotel Harmonie
Třebízského 94 353 01
Mariánské Lázně
Česká republika
Tel: +420 354 620 990
Fax: +420 354 620 991

info@spahotelharmonie.cz
Zavoláme vám
 

© 2012 Spa Hotel Harmonie, realizace projektu KETNET s.r.o. (elektronické obchody, www stránky, internetové prezentace), hostováno a vyvinuto na redakčním systému MODElina, k internetu připojeno sití TaNET. Veškerý obsah je majetkem společnosti Spa Hotel Harmonie a jakékoliv jeho kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.

výměna odkazů
Spa Hotel Harmonie v Mariánských Lázních hodnocení